Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Gloro al Libereco! Wkroczyliście bądź wkroczyłyście właśnie na Rewolucjonistyczne Wolne Terytorium Wysokogórskie!

Wolne Terytorium (RWTW), znane również jako Cypel Romański, Kegel czy nawet Wysokogóra, jest krainą wolności, gdzie wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się innego. Jest to, jak nazwa wskazuje, górska kraina gdzie wioski i miasta łączą się w niezawisłe Komuny, bronione przez Górskie Odziały Rewolucyjne oraz Militarną Radę Rewolucyjną.

Wolne Terytorium powstało w 10 Marca 2023, kiedy komuny Wysokogórskie powołały do życia Militarną Radę Rewolucyjną, w celu ochrony rolników i robotników przed wyzyskiem i panowaniem Monarchofaszymu. RWTW jest wirtualnym Prometeuszem, niosąc płomień Rewolucji w sercu Orientyki otoczonym przez anty-rewolucyjnych statystów. Jednak nasze Górskie Odziały Rewolucjne nie boją się Austriaka, Edla czy Slawona, a dzielnie postawią się im jeśli ci postanowią stać na drodze wolności wszystkich ludzi.

Jednak Wysokogóra nie jest tylko rewolucją. Jest to centrum kultury i wolności, gdzie ponad sto tysięcy farmerów, górników i drwalii pracuje dla dobra siebie i swojej wspólnoty. Gdzie ludzie i natura żyją razem w zgodzie, gdzie każdego dnia widoki zadziwiają nawet lokalnych ludzi. Wysokogóra jest miejscem, gdzie nie ma żadnego szefa, króla czy bogatego człowieka co planuje wyzysk innych. Tutaj człowiek jest człowiekiem, a każdy człowiek własnym panem. Przyjacielu wolności i rewolucji, zapraszamy!